• AKCJA "PACZKA DLA RODAKA I BOHATERA NA KRESACH"

• ❤️🔁 ❤️ Od serca do serca❤️🔁❤️

📣Szkolny wolontariat ogłasza:

Zapraszamy do wsparcia wyjątkowej akcji Gmina Węgorzyno z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia🎄🎄🎄

"Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach"

🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁

Przekazać można:

🟥chemię gospodarstwa domowego

🟥artykuły spożywcze z długim terminem ważności

🟥słodycze

🟥w szczególności przybory szkolne oraz kartki świąteczne z życzeniami.

Od serca do serca- razem możemy więcej❗️🫶 ❤️🇵🇱🇵🇱🫂🫂🫂🇵🇱🇵🇱❤️🫶

🙏🎁 Nasza pomoc ma moc! 🙏🎁

▶️O tym jak ważne są nasze gesty w postaci kartek świątecznych 📝🎄czy podarowanej herbaty☕️ Rodakom na Kresach 🇵🇱wyjaśniał dziś naszym uczniom ➡️Prezes Fundacja Polskich Wartości, pan Wojciech Woźniak.

Były opowieści o historii, sytuacji życiowej Polaków na Litwie, szkołach, a także anegdoty pełne humoru i ludzkiej życzliwości podczas tych 10 lat dostarczania paczek naszym Rodakom.

• AKCJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

• Pomożecie❓️❓️❓️

🐕🐕🐶🐶🦮🦮🐩🐕‍🦺🐶🐶

☑️karma☑️miski☑️zabawki☑️koce

☑️ smaczki...

Psi przyjaciele liczą na nas 🙏🙏🙏

✅️Szkolny wolontariat ogłasza akcję wsparcia dla psiaków z Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.

✅️ Dary można przynosić do szkolnej świetlicy do końca listopada.

✅️O tym, jak ważne jest nasze zaangażowanie w pomoc bezdomnym psom wyjaśniała drugoklasistom i szkolnym wolontariuszom klas 0-3, wolontariuszka ze schroniska Pani Kasia Madajczyk.

✅️Pierwsza partia pomocy już trafiła do misek i kojców psiaków.

✴️Wierzymy, że razem możemy więcej✴️

• FESTYN CHARYTATYWNY

• "Dziel się miłością z Amelką"

Rodzice, pracownicy szkoły i nauczyciele po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na ważne sprawy. Tym bardziej, że akcja charytatywna, w której wzięli udział, miała za zadanie przyczynić się wsparcia leczenia małej Amelki.

Szkolne koło wolonatriatu zorganizowało zbiórkę na loterię fantową. Rodzice naszych uczniów upiekli pyszne ciasta, a uczennice klas 5,6 i 7 swoim tanecznym występem wzbudziły wiele emocji i uśmiechów na twarzach uczestników festynu.

Ewa Tomicka