Świetne wyniki w Finale Czwartków Lekkoatletycznych

FINAŁ

POWIATOWYCH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

2022/2023

Dnia 5 czerwca 2023r. Na Stadionie Miejskim w Węgorzynie odbył się Finał Powiatowych Czwartków Lekkoatletycznych.

Naszą szkołę w rundzie jesiennej i wiosennej reprezentowali uczniowie klas  IV – VI: Marika Borkiewicz, Kornelia Borkiewicz, Nadia Rejmer, Marcelina Lewińska, Klaudia Dziadkowska, Kacper Bernat, Krystian Dębowski, Antoni Franczuk, Kuba Warsiński, Jakub Wilk,Oskar Głowacki, Anna Kałapacka, Lena Cielątko.

Oto wyniki zawodników: Marcelina Lewińska I miejsce w skoku w dal, Oskar Głowacki II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Kuba Warsiński I miejsce w biegu na 60m i I miejsce w skoku w dal, Jakub Wilk III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Kacper Bernat III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Do XXIX Ogólnopolskiego Finału "Czwartków Lekkoatletycznych"w Łodzi   zakwalifikowała się Marcelina Lewińska.  Zawody odbędą się w dniach 17-18 czerwca 2023r.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy, a Marcelinie życzymy powodzenia w Łodzi.

CAŁE PODIUM DLA NASZYCH UCZNIÓW w rzucie oszczepem

13.06.2023 20:19

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

Dnia 6 czerwca 2023r. Na Stadionie Miejskim w Węgorzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  IMS w Indywidualnej Lekkiej Atletyce.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy siódmej i ósmej w składzie: Jakub  Stępiński, Mariusz Płaszczyk, Oliwier Kubala, Hubert Krzączkowski, Alan Lewicki, Ignacy Wierzbicki.

Hubert Krzączkowski zajął I miejsce w rzucie oszczepem i zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 czerwca 2023r. W Goleniowie.

Wyniki pozostałych zawodników: Jakub Stępiński II miejsce w rzucie oszczepem, Mariusz Płaszczyk III miejsce w rzucie oszczepem, Ignacy Wierzbicki V miejsce w pchnięciu kulą, Oliwier Kubala IV miejsce w rzucie oszczepem.

SREBRNA SZTAFETA

13.06.2023 20:17

FESTIWAL SZTAFET

Dnia 7czerwca 2023 na Stadionie Miejskim w Węgorzynie odbył się Festiwal Sztafet - Mistrzostwa Powiatu w biegach sztafetowych.

Nasza drużyna w składzie: Dominik Smoroń, Piotr Zwoliński, Jakub Wilk, Kuba Warsiński i Oskar Głowacki zajęli II miejsce w sztafecie 4x100m z wynikiem 56,49s.

IV miejsce dla naszych Czworoboistów, a podium dla Kuby Warsińskiego

05.06.2023 18:13

MISTRZOSTWA POWIATU

W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

W dniu 26.05.2023 r. na stadionie miejskim w Węgorzynie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców szkół podstawowych.

Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000m.

Nasza drużyna w składzie: Oskar Głowacki, Dominik Smoroń, Kuba Warsiński, Jakub Wilk, Piotr Zwoliński zajęli IV miejsce.

Kuba Warsiński indywidualnie zajął I miejsce w biegu na 1000m wynikiem 3:32,28 i otrzymał złoty medal.

Podium dla naszego ucznia

12.04.2023 21:39

Kuba Warsiński, uczeń klasy 6a, zdobył I miejsce podczas Mistrzostw Powiatu LZS w indywidualnych biegach przełajowych. Zawody odbyły się w Radowie Małym.

Do boju stanęli uczniowie wszystkich szkół z powiatu. Naszą placówkę reprezentowało 15 osób z klas IV-VIII:

Kornelia Borkiewicz, Krystian Dębowski, Klaudia Dziadkowska, Antoni Franczuk, Marcelina Lewińska, Maja Kaźmierczak, Marcel Lewicki, Antoni Wierzbicki, Anna Kałapacka, Wiktoria Lewicka, Oliwia Swędrowska, Dominik Smoroń, Kuba Warsiński, Jakub Wilk, Julian Sak, Alan Lewicki.

Najlepsze wyniki, oprócz Kuby Warsińskiego, osiągnął Dominik Smoroń zdobywając IV miejsce.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom

gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.