• "Segregujesz, świat ratujesz"

• 07.01.2024 11:37
      • O dobrych nawykach, związanych z dbaniem o naszą planetę należy jak najczęściej przypominać. W związku z tym w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne pn. „Segregujesz, świat ratujesz”, których głównym celem było rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów.

FOTORELACJA
      • Pogadanka na temat ochrony przyrody oraz zajęcia praktyczne związane z segregowaniem odpadów sprawiły, że uczniowie potrafią właściwie segregować śmieci i mają świadomość jak ważny dla środowiska jest recykling. Młodzież przypomniała sobie kolory i przeznaczenie 5 kontenerów na odpady.

Podczas zajęć uczniowie dobrze się bawili, doskonalili pracę w grupie, uczyli się odpowiedzialności za środowisko w którym żyją oraz utwierdzili się w przekonaniu, że troska o przyrodę jest bezcenna i każdy ma wpływ na jej stan.